Národní památkový ústav: Rekonstrukce náměstí v Javorníku

13. 1. 2019 8:31

Vážení návštěvníci, v současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukve náměstí v Javorníku přímo pod zámkem Jánský Vrch. Hlavní pěšší přístup k zámku je právě přes náměstí.

Národní památkový ústav: Rekonstrukce náměstí v Javorníku
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav
reklama

Omlouváme se za zhoršený průchod. Město Javorník se zaručilo, že přechod přes náměstí k zámku bude po dobu rekonstukce stále možný. Sledujte hnědé cedule označující možný průchod k zámku. Označení se mění v souladu s právě probíhajícími stavebními pracemi.

Můžete také využít přístup k zámku přes zámecký park, je vhodnější pro méně pohyblivé osoby a pro jízdu s dětským kočárkem. Z náměstí odbočte na ulici Svatopluka Čecha (ve směru cesty budete mít kostel Nesvětější trojice na máměstí po levé ruce, přijede ke křižovatce a pak cestou přímo nahoru), ulicí přijdete ke vstupu do zámeckého parku. Cestou do mírnějšího kopce přijdete na hlavní nádvoří zámku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura pro podnikání a inovace spustila příjem žádostí o dotace na vznik a rozvoj digitálních technických map veřejnoprávních subjektů

17:05 Agentura pro podnikání a inovace spustila příjem žádostí o dotace na vznik a rozvoj digitálních technických map veřejnoprávních subjektů

Pro žadatele je připravena 1 miliarda korun.