Národní památkový ústav: Rondel pod věží hradu Kunětická hora se proměnil v divadelní scénu

14.05.2022 9:50 | Tisková zpráva

V době stavby a provozu letní scény Východočeského divadla na Kunětické hoře, tj. od první poloviny května až do poloviny července, bude pro veřejnost uzavřen jihovýchodní rondel (pod věží, s vyhlídkou na Pardubice).

Národní památkový ústav: Rondel pod věží hradu Kunětická hora se proměnil v divadelní scénu
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Východočeské divadlo Pardubice má letos v atraktivních kulisách Kunětické hory na programu Noc na Karlštejně, Tři veterány a koncert Anety Langerové.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Rozšíření EU a NATO – Ukrajina

Odmítáte přijetí Ukrajiny do EU a NATO teď nebo navždy (třeba za 10 let)? Nemyslíte, že by měla dostat šanci jako jiní i my se do institucí zapojit? Samozřejmě když proto splní podmínky

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: Influenceři a daně - na co si dát největší pozor

13:21 Finanční správa: Influenceři a daně - na co si dát největší pozor

Oproti loňsku nedošlo u daně z příjmů fyzických osob v roce 2025 k žádným zásadním změnám. O to jedn…