Návštěva delegace Národního kontrolního úřadu Číny na NKÚ

10.03.2015 14:25 | Zprávy

Ve dnech 26. února až 1. března 2015 navštívila Českou republiku delegace Národního kontrolního úřadu Číny vedená panem Zhangem, aby zde se zástupci NKÚ prodiskutovala problematiku odhalování a potírání korupce, otázky auditu investic do dlouhodobého hmotného majetku či kontroly vládních a veřejných představitelů nakládajících se státním a veřejným majetkem a financemi.

Návštěva delegace Národního kontrolního úřadu Číny na NKÚ
Foto: hns
Popisek: Kontrolní protokol NKÚ, ilustrační foto.

Hosté se rovněž živě zajímali o základní uspořádání a fungování NKÚ, jeho pravomoci vyplývající ze zákona o NKÚ, průběh kontrolních akcí či možnosti kariérního postupu v rámci Úřadu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

22:31 Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Volyni znovu potvrdila, že patří mezi špičková vzd…