Návštěva delegace kontrolního výboru Poslanecké sněmovny ČR v Japonsku

19.04.2016 18:56 | Zprávy

Ve dnech 4. – 9. dubna 2016 navštívila delegace kontrolního výboru Poslanecké sněmovny ČR vedená místopředsedou PSP ČR panem Janem Bartoškem a předsedou kontrolního výboru panem Vladimírem Koníčkem Japonsko.

Návštěva delegace kontrolního výboru Poslanecké sněmovny ČR v Japonsku
Foto: NKÚ
Popisek: NKÚ

Nejvyšší kontrolní úřad zastupovala viceprezidentka NKÚ paní Zdeňka Horníková. Návštěva se uskutečnila na základě pozvání kontrolního výboru Sněmovny reprezentantů Japonska, jehož delegace navštívila Českou republiku v říjnu loňského roku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

ČT

Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když převedete financování pod rozpočet, opět to pro nás nebude dobrovolné placení a sami si nebudeme moci určit kolik a zda vůbec chceme peníze ČT dávat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Olomoucký kraj ušetří na energiích 100 milionů korun

11:18 ČEZ: Olomoucký kraj ušetří na energiích 100 milionů korun

Díky zateplení, modernizaci vytápění a osvětlení 18 krajských budov teď začne Olomoucký kraj šetřit …