Muzeum bude v pátek od 19 do 23 hodin pro veřejnost otevřeno zdarma. Příchozí hosty v 20 hodin pozdraví na nádvoří zakladatelka muzea Meda Mládková a zástupci Nadace Jana a Medy Mládkových. Museum Kampa tímto setkáním zároveň vyjadřuje podporu připomínkové akci konané tentýž den od 18:30 hodin na Staroměstském náměstí.
„Jak jsem již nedávno avizoval, výročí vzniku samostatného československého státu oslavím raději neformálně, v podhradí v Museu Kampa s paní Medou a přáteli…“ sdělil k akci předseda správní rady Jiří Pospíšil.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.


