Nejlepší výsledek přestupu klientů v září má OZP: plus 5 000 pojištěnců

14.10.2015 11:26

Oborová zdravotní pojišťovna bude mít díky druhému termínu pro změnu zdravotní pojišťovny o pět tisíc víc klientů. Z čerstvě publikovaných celkových výsledků počtu přestupů klientů tak vyplývá, že OZP byla v záři nejúspěšnější zdravotní pojišťovnou co do počtu lidí, kteří se nově rozhodli svou pojišťovnu vyměnit.

Nejlepší výsledek přestupu klientů v září má OZP: plus 5 000 pojištěnců
Foto: OZP
Popisek: Logo Oborové zdravotní pojišťovny

„Zářijový termín byl pro OZP velmi úspěšný. Vedle kompletní sítě smluvních lékařů si nás noví klienti zvolili hlavně díky rozumné a zároveň široké nabídce našich bonusových programů. Navíc v řadách našich klientů vítáme ty pojištěnce, kteří se aktivně zajímají o svoje zdraví a které k nám přilákala naše aplikace Vitakarta, kde si můžou například snadno prohlížet výdaje na své zdraví v mobilu nebo s námi online konzultovat záležitosti týkající se jejich zdravotního stavu,“ říká Mario Böhme, vedoucí obchodního oddělení Oborové zdravotní pojišťovny.

Letos poprvé bylo možné zdravotní pojišťovnu změnit dvakrát v roce. Celkově, po započtení obou přestupních termínů, tak Oborová zdravotní pojišťovna skončí s pasivním saldem 15 000 klientů. Zatímco doposud šlo pojišťovnu změnit jen do pololetí s účinností od nového roku, nově bude možné změnu ohlásit do 31. března, kdy změna pojišťovny nastane od 1. července. Druhý termín bude k 30. září a klientem nové pojišťovny se člověk stane od 1. ledna následujícího roku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Na týden Československem - lesní tábor spojil obě republiky

22:17 Lesy Praha: Na týden Československem - lesní tábor spojil obě republiky

Jaké by to bylo, kdyby se Česko a Slovensko opět spojily v jeden stát, rozuměli bychom si? Je práce …