Nejlepší závodníky vyberou porotci ankety Zlatý volant už potřiačtyřicáté

13. 8. 2019 14:44

S aktualizovanými kategoriemi a řadou dalších novinek vstupuje do již 43. ročníku své existence prestižní motoristická anketa Zlatý volant o nejlepší závodní jezdce sezony 2019. Vybírat je bude tradičně odborná porota složená z motoristických novinářů s přihlédnutím k názoru veřejnosti, která pak přímo rozhodne o nejatraktivnějším sportovním voze, motocyklu a motoristické události roku.

Nejlepší závodníky vyberou porotci ankety Zlatý volant už potřiačtyřicáté
Foto: archiv
Popisek: Anketa Zlatý volant
reklama

Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků ankety se uskuteční 6. února 2020 v multifunkčním komplexu Cubex Centrum Praha na Pankráci. Neobejde se ani tentokrát bez známých a odborníky i fanoušky vážených osobností světového motoristického sportu.

„Jména VIP osobností letošního ročníku ankety zveřejníme na tiskové konferenci v září. Sledujte facebook a web ankety Zlatý volant, nově informují také o dění ve světě motorsportu. Letos přibyla kategorie SimRace Trophy,“ upřesnila Tereza Zajíčková z organizačního týmu pořádající agentury POZITIF.

Součástí hlasování je i anketa Zlatá řídítka o nejlepšího motocyklového závodníka a Zlaté oko, která odmění nejlepší motoristický snímek letošního roku. Organizátoři nezapomínají ani na ženy, nejlepší závodnice opět získá Cenu Elišky Junkové.