Největší výrobce sprejů letos odebírá energie od ARMEX ENERGY

25.06.2014 17:21 | Zprávy

Největší český výrobce aerosolových sprejů, firma Czech Aerosol, bude v letošním roce odebírat elektřinu a zemní plyn od společnosti ARMEX ENERGY. Přední alternativní obchodník s energiemi dodá v letošním roce elektřinu a zemní plyn v celkovém objemu za více než devět milionů korun. ARMEX ENERGY uspěl díky nejnižší nabídnuté ceně.

Největší výrobce sprejů letos odebírá energie od ARMEX ENERGY
Foto: Archiv
Popisek: Plynový sporák

„Firmy jsou pro nás důležitou skupinou zákazníků, pro které dokážeme vždy připravit individuální ceny energií. Důkazem je neustále rostoucí počet firem a institucí, kteří se rozhodli odebírat elektřinu nebo zemní plyn od naší společnosti. Ty v současné době tvoří zhruba třetinu našich zákazníků,“ řekl ředitel ARMEX ENERGY Jan Nesměrák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Vyvolení

Podle vás rozpočet Babišovy vlády zhorší situaci lidem a přihraje peníze vyvoleným. Koho myslíte těmi vyvolenými? A uvědomujete si fakt, že vy jste měli šanci lidem pomoc, a že se vám to nepovedlo, a proto je na scéně opět ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

20:16 Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

Celkem 96 481 135 kilogramů leteckého nákladu a pošty odbavilo v roce 2025 pražské letiště. Překonal…