Nemocnice České Budějovice: Naše Jitka Bláhová je ve finále soutěže o NEJ sestřičku

11. 9. 2019 12:04

Nemocnice České Budějovice, a.s. má zástupkyni ve finále prestižní soutěže Nej sestřička Batist. Mezi dvanáctku finalistek se probojovala Jitka Bláhová, která pracuje na Anesteziologicko-resuscitačním oddělení.

Nemocnice České Budějovice: Naše Jitka Bláhová je ve finále soutěže o NEJ sestřičku
Foto: mane.cz
Popisek: nemocnice České Budějovice
reklama

„Paní Jitka Bláhová je opravdu velmi činorodá, aktivní zaměstnankyně, plná entuziasmu a nadšení do práce zdravotní sestry. Jsme moc rádi, že se dostala do finále. Moc jí gratulujeme,“ říká předseda představenstva nemocnice MUDr. Ing. Michal Šnorek, Ph.D. Jitka Bláhová pracuje v Nemocnici České Budějovice, a.s. od července roku 1983. Začínala na urologickém oddělení, na kterém pracovala jedenáct let. Po mateřské dovolené se rozhodla pro změnu a posílila tým na ARO.

Mezi kolegy a kolegyněmi je známá tím, že je velmi aktivní. Neustále se vzdělává a nabyté vědomosti předává dál například formou přednášek. „Musím pořád něco dělat,“ usmívá se sympatická sestřička, která má dvě dcery a domácí mazlíčky – psa a kočku. „Například jsem prošla školením, díky kterému mám specializaci na ošetření a zavedení dlouhodobých žilních vstupů. Výhodou je menší riziko infekce, zároveň se jedná o vpich, který vydrží třeba rok. Dále jsem součástí budoucího paliativního týmu. Kromě toho chodím mimo jiné sloužit na pohotovost.“

Do soutěže Jitku Bláhovou přihlásila vrchní sestra. „Řekla mi, že to musím být já. Kdo jiný? Na rozmyšlenou jsem si vzala pouze pár dní,“ směje se pětapadesátiletá žena, pro kterou může veřejnost hlasovat na stránkách ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje: Nemocnice Rychnov nad Kněžnou testuje zaměstnance kvůli zjištěné nákaze

17:56 Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje: Nemocnice Rychnov nad Kněžnou testuje zaměstnance kvůli zjištěné nákaze

Tři zdravotníky pozitivní na Covid-19 odhalilo dnešní testování, vyvolané zprávou o nákaze jedné ze …