Nemocnice Havlíčkův Brod: Miminka hlídá 30 nových monitorů dechu

17.07.2020 15:13 | Zprávy

Nadace Křižovatka předala ve čtvrtek 16.7.2020 celkem 30 monitorů dechu v hodnotě 60 000 Kč určených pro Dětské oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod do rukou primářky MUDr. Mgr. Magdaleny Chvílové Weberové.

Nemocnice Havlíčkův Brod: Miminka hlídá 30 nových monitorů dechu
Foto: regionvysocina.cz
Popisek: Nemocnice Havlíčkův Brod

Přístroje byly zakoupeny z finančního daru, který poskytly společnosti KORDÁRNA PLUS, VEIDEC, Tiskárny Havlíčkův Brod, CATUS, SDH Pasohlávky, FEROPLAST, TeS Chotěboř, B:TECH a AMYLON.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS: NSS potvrdil protisoutěžní jednání Asociace jazykových škol

20:16 ÚOHS: NSS potvrdil protisoutěžní jednání Asociace jazykových škol

Nejvyšší správní soud (NSS) potvrdil v nedávné době rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže…