Nemocnice Jindřichův Hradec: Konference k trendům v gynekologii, porodnictví, ARO a pediatrii

22.10.2019 13:18

Ve čtvrtek 17. října 2019 se v Jindřichově Hradci uskutečnily I. Jindřichohradecké ošetřovatelské dny. Konferenci, která byla určena nelékařským pracovníkům jihočeských nemocnic a nemocnic kraje Vysočina, uspořádala Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Nemocnice Jindřichův Hradec: Konference k trendům v gynekologii, porodnictví, ARO a pediatrii
Foto: nemjh.cz
Popisek: Nemocnice Jindřichův Hradec

Zájem o I. Jindřichohradecké ošetřovatelské dny byl velký, všech 130 míst bylo obsazeno během tří dnů. Letošní ročník byl věnován problematice současných trendů napříč odbornostmi gynekologie, porodnictví, ARO a pediatrie.

Mezi přednášejícími byli lékaři a sestry gynekologicko-porodnického oddělení a pediatrie Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Dále sestry gynekologicko – porodnického oddělení a rehabilitace Nemocnice České Budějovice, a.s. a sestry anesteziologicko-resuscitačního oddělení Nemocnice Písek, a.s. Velmi zajímavé přednášky prezentovaly doc. PhDr. Ing. Hana Konečná, PhD. ze ZSF JČU a doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc.

„Konference předčila očekávání a sklidila pochvalné ohlasy zúčastněných. Velmi pozitivně hodnotím program přednášek, vybraná témata a skvělou úroveň přednášejících,“ říká člen představenstva Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. MUDr. Vít Lorenc. Organizátoři doplňují, že doufají, že se z akce stane tradice, která se bude opakovat i v příštích letech.

Konference se konala v rámci celoživotního vzdělávání nelékařských pracovníků. Uskutečnila se pod záštitou hejtmanky Mgr. Ivany Stráské, starosty města Jindřichův Hradec Ing. Stanislava Mrvky a České asociace sester.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Musí pronajímatel zajistit nájemci příjem televizního vysílání v novém standardu DVB-T2?

22:11 dTest: Musí pronajímatel zajistit nájemci příjem televizního vysílání v novém standardu DVB-T2?

Blížící se konec televizního vysílání ve stávajícím formátu DVB-T přináší vedle otázek čistě technic…