Nemocnice Jindřichův Hradec: Porodnice se zapojila do projektu Život v kufříku

24.11.2017 8:45 | Zprávy

Památníček s fotkami, album, pletené oblečení, hračka, kojenecká lahvička, dudlík a kosmetika. To vše je obsahem kufříků, jež dostávají děti narozené v jindřichohradecké porodnici, které jsou následně předávány do pěstounské péče.

Nemocnice Jindřichův Hradec: Porodnice se zapojila do projektu Život v kufříku
Foto: nemjh.cz
Popisek: Nemocnice Jindřichův Hradec

„Aby i tyto děti měly památku na období bezprostředně po narození, než přejdou do definitivní rodiny, připravujeme jim v porodnici kufříky,“ říká Mgr. Jitka Machová, vrchní sestra Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Jindřichův Hradec. „S touto činností jsme v naší porodnici začali již v roce 2013 po absolvování semináře věnovanému právě pěstounské péči na přechodnou dobu. Plni euforie jsme ihned chystali první kufříky.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Minář

Podle vás Minář iniciuje demonstrace, protože z nich má nějaký finanční profit? Z čeho? Od koho podle vás dostává peníze? Nejsem jeho sympatizant a fakt by mě zajímalo, z čeho je jeho činnost financována.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci rozkryli podvody na DPH ve stavebnictví

22:31 Celní správa: Celníci rozkryli podvody na DPH ve stavebnictví

Daňovou trestnou činnost prověřovali liberečtí celníci Odboru pátrání Generálního ředitelství cel u …