Nemocnice Na Homolce a Středočeský kraj uzavřely dohodu o spolupráci

13.09.2016 16:01 | Zprávy

Dnes bylo podepsáno memorandum o vzájemné spolupráci mezi Nemocnicí Na Homolce a Středočeským krajem. Svým podpisem platnost memoranda potvrdil za nemocnici ředitel Ivan Oliva a za Středočeský kraj hejtman Miloš Petera.

Nemocnice Na Homolce a Středočeský kraj uzavřely dohodu o spolupráci
Foto: homolka.info
Popisek: Nemocnice na Homolce

Cílem dohody je koordinované zajišťování neodkladné, výběrové a specializované zdravotní péče pro obyvatele Středočeského kraje. Nemocnice Na Homolce jako poskytovatel superspecializované zdravotní péče vypracuje pro tento účel jednoznačné organizační postupy a Středočeský kraj zprostředkuje jednání zástupců Nemocnice Na Homolce se zástupci oblastních nemocnic a Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje.

„Naším přáním je, aby naše specializovaná pracoviště, která jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, sloužila všem pacientům Středočeského kraje, jejichž zdravotní stav vyžaduje mimořádně kvalifikovanou péči. Nemocnice Na Homolce, to není jenom gama nůž, o kterém každý ví, protože je v republice jediný, ale jsou to také týmy špičkových lékařů, zaměřené zejména na diagnostiku a neurologicko-neurochirurgickou a kardiovaskulární léčbu,“ řekl k účelu dohody Ivan Oliva.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Ústavní puč

Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Středočeští celníci se zaměřili na dlužníky

7:16 Celní správa: Středočeští celníci se zaměřili na dlužníky

Celní úřad pro Středočeský kraj uspořádal ve čtvrtek 18. června kontrolní akci na dálnici D8, při kt…