Nemocnice Na Homolce a Středočeský kraj uzavřely dohodu o spolupráci

13.09.2016 16:01

Dnes bylo podepsáno memorandum o vzájemné spolupráci mezi Nemocnicí Na Homolce a Středočeským krajem. Svým podpisem platnost memoranda potvrdil za nemocnici ředitel Ivan Oliva a za Středočeský kraj hejtman Miloš Petera.

Nemocnice Na Homolce a Středočeský kraj uzavřely dohodu o spolupráci
Foto: homolka.info
Popisek: Nemocnice na Homolce

Cílem dohody je koordinované zajišťování neodkladné, výběrové a specializované zdravotní péče pro obyvatele Středočeského kraje. Nemocnice Na Homolce jako poskytovatel superspecializované zdravotní péče vypracuje pro tento účel jednoznačné organizační postupy a Středočeský kraj zprostředkuje jednání zástupců Nemocnice Na Homolce se zástupci oblastních nemocnic a Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje.

„Naším přáním je, aby naše specializovaná pracoviště, která jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, sloužila všem pacientům Středočeského kraje, jejichž zdravotní stav vyžaduje mimořádně kvalifikovanou péči. Nemocnice Na Homolce, to není jenom gama nůž, o kterém každý ví, protože je v republice jediný, ale jsou to také týmy špičkových lékařů, zaměřené zejména na diagnostiku a neurologicko-neurochirurgickou a kardiovaskulární léčbu,“ řekl k účelu dohody Ivan Oliva.

„Středočeský kraj měl velký zájem na navázání této úzké spolupráce. Vítám, že tím můžeme občany kraje ujistit, že se jim v případě potřeby dostane vysoce specializované léčby, kterou v současné době nejsou schopny zajistit naše krajské nemocnice. Chceme, aby měli možnost dostat se i na specializovaná pracoviště nemocnic pražských,“ komentoval podpis dohody o spolupráci hejtman Miloš Petera (ČSSD).

Komerční tisková zpráva

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa uprchlických zařízení: Centra na podporu integrace cizinců mají nové logo

22:11 Správa uprchlických zařízení: Centra na podporu integrace cizinců mají nové logo

Centra na podporu integrace cizinců (CPIC) mají nové logo. Od začátku roku všech 14 center, která Sp…