Nemocnice Pardubického kraje: Vyhlášen zákaz návštěv

09.01.2017 18:01 | Zprávy

Z důvodu strmého nárůstu chřipkových onemocnění platí od 10. ledna 2017 zákaz návštěv na všech pracovištích Nemocnice Pardubického kraje.

Nemocnice Pardubického kraje: Vyhlášen zákaz návštěv
Foto: nempk.cz
Popisek: Krajská nemocnice Pardubice

Na základě rozhodnutí generálního ředitele Nemocnice Pardubického kraje byl vyhlášen zákaz návštěv z důvodu počínající chřipkové epidemie. Toto opatření platí od úterý 10. ledna 2017 a bude v platnosti až do odvolání. Zákaz návštěv se týká všech pracovišť Nemocnice Pardubického kraje, tzn. Pardubické, Chrudimské, Orlickoústecké, Litomyšlské a Svitavské nemocnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Tou válkou proti nezisku myslíte neziskovky?

A nemyslíte, že redukce financí neziskovkám není na místě? Rozhodně tím nemyslím ti, co pomáhají potřebným, ale je tu spousta těch, co se třeba angažují politicky a ti by podle mě dotace fakt dostávat neměli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Vláda v demisi schválila vyšší úrok z prodlení u neplaceného výživného

22:03 Úřad vlády: Vláda v demisi schválila vyšší úrok z prodlení u neplaceného výživného

Vláda Petra Fialy v demisi na zasedání ve středu 19. prosince 2025 schválila vyšší úrok z prodlení u…