Nemocnice Pelhřimov: Porodnice v plném provozu

29.06.2018 17:11 | Zprávy

Vedení pelhřimovské nemocnice musí reagovat na zprávy, které se šíří na sociálních sítích či mezi veřejností okresu Pelhřimov a týkají se naší porodnice.

Nemocnice Pelhřimov: Porodnice v plném provozu
Foto: ikrajvysocina.cz
Popisek: Nemocnice Pelhřimov

"Není pravda, že by se  měla uzavírat nebo pozvolna redukovat její činnost. Nadále i přes léto je zajištěn její plný provoz," sdělil ředitel nemocnice Ing. Jan Mlčák, MBA.  V měsíci červnu nastal mírný nárůst porodnosti a rodičky jsou s přístupem zdravotnického personálu dle reakcí spokojeny, což se projevuje velkým počtem děkovných dopisů. "Částečný dluh k našim rodičkám  vnímáme v podobě  dosluhující budovy gynekologicko-porodnického oddělení. Zde se připravuje změna. Byla vypracována studie na výstavbu nového pavilonu, jehož součástí bude i nové gynekologicko porodnické oddělení s novými porodními sály a sociálním vybavením na každém pokoji. Toto jistě napomůže k dalšímu kvalitativnímu posunu tohoto oboru v naší nemocnici," dodal ředitel nemocnice. Ale již nyní  se  rádi  postaráme o rodičky z našeho okresu i okolí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Výjimka z migračního paktu

Zajímalo by mě, jak dlouho bude pro nás platit ta výjimka? Kdo a na základě čeho rozhodne o jejím skončení? A znamená to, že je podmíněna tím, že budeme přijímat uprchlíky z Ukrajiny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP: Do pravidelného provozu vyjíždí v Praze první elektrobusy SOR ENS 12

10:17 DPP: Do pravidelného provozu vyjíždí v Praze první elektrobusy SOR ENS 12

Do pravidelného provozu MHD v Praze dnes vyjíždí nový typ elektrobusu SOR ENS 12. DPP vypravil první…