Nemocnice Prachatice použila finanční dar na nákup plicního ventilátoru

21.04.2020 18:01 | Zprávy

Nemocnice Prachatice, a. s., zakoupila plicní ventilátor značky Mindray SV300 s EtC02 (kapnografie). Stalo se tak díky finančnímu daru v celkové výši 500 tisíc korun od místního mecenáše, kterému tímto velmi děkujeme.

Nemocnice Prachatice použila finanční dar na nákup plicního ventilátoru
Foto: jihnem.cz
Popisek: Nemocnice Prachatice

Ventilátor nemocnici dodala firma Cheirón Plzeň. V pondělí 20. dubna byl přivezen na oddělení JIRP, kde byl zaškolen personál.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Kolikátí v pořadí jste na summitu NATO mluvili vy?

Opravdu jste mluvili mezi prvními? Vždyť ani za vás jste nedávali do společné obrany ty dvě procenta, což nechápu proč, když pořád mluvíte o obraně jako o absolutní prioritě a podle mě důležitá opravdu je.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Notino uzavřelo fiskální rok s obratem 1,76 miliardy eur. Po transformaci zrychluje další růst

17:15 Notino uzavřelo fiskální rok s obratem 1,76 miliardy eur. Po transformaci zrychluje další růst

Notino, největší evropský online prodejce produktů pro krásu a zdraví, dosáhlo ve fiskálním roce 202…