Nemocnice Prostějov: Nová artroskopická věž může ročně posloužit až sedmi stům pacientů

30.12.2021 11:17 | Tisková zpráva

Kvalitnější zobrazení, přesnější operativa i modernější nástroje – to je jen část předností, jimiž disponuje nová artroskopická věž, kterou mají nově k dispozici zdravotníci Nemocnice AGEL Prostějov.

Nemocnice Prostějov: Nová artroskopická věž může ročně posloužit až sedmi stům pacientů
Foto: iprostejov.cz
Popisek: Nemocnice Prostějov

Investice přišla nemocnici na téměř 2 miliony korun a sloužit bude všem pacientům ortopedicko-traumatologického oddělení.

„Nákup nové artroskopické věže jsme plánovali již delší čas, a nyní ji konečně máme k dispozici. Využijeme ji u širokého spektra miniinvazivních nitrokloubních operací,“ říká MUDr. Leopold Hoferek, primář ortopedicko-traumatologického oddělení Nemocnice AGEL Prostějov, s tím, že ročně by věž mohla posloužit až sedmi stům pacientů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo vnitra: Posun spuštění vybraných informačních systémů veřejné správy

7:14 Ministerstvo vnitra: Posun spuštění vybraných informačních systémů veřejné správy

Důkladná analýza aktuálního stavu přípravy klíčových informačních systémů veřejné správy ukázala, že…