Nemocnice Strakonice: Díky soutěži získají medici stáž v jihočeských nemocnicích

14.06.2022 19:38 | Tisková zpráva

Soutěž Medik roku 2022 zná vítěze. Aktivně se do soutěže zapojilo 36 studentů z 8 lékařských fakult. V 6. ročníku, který byl kvůli pandemii nemoci covid-19 mimořádně připraven v online podobě, plnili studenti a studentky soutěžní úkoly ve 13 disciplínách.

Nemocnice Strakonice: Díky soutěži získají medici stáž v jihočeských nemocnicích
Foto: Nemocnice Strakonice
Popisek: Nemocnice Strakonice.

Tři nejúspěšnější řešitelé splnili všechny disciplíny na více než 90 %. „Jsou to skvělé výsledky, obdobné jako u minulých ročnících soutěže,“ ohodnotil úroveň výsledků letošních soutěžících člen představenstva společnosti Jihočeské nemocnice, a.s. Ing. Michal Čarvaš, MBA. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Nový povrch hřiště ve Zruči nad Sázavou

16:32 Nadace ČEZ: Nový povrch hřiště ve Zruči nad Sázavou

Nový umělý povrch má házenkářské hřiště v Topolové ulici, které provozuje TJ Jiskra Zruč nad Sázavou…