Nemocnice Strakonice: Díky soutěži získají medici stáž v jihočeských nemocnicích

14.06.2022 19:38 | Tisková zpráva

Soutěž Medik roku 2022 zná vítěze. Aktivně se do soutěže zapojilo 36 studentů z 8 lékařských fakult. V 6. ročníku, který byl kvůli pandemii nemoci covid-19 mimořádně připraven v online podobě, plnili studenti a studentky soutěžní úkoly ve 13 disciplínách.

Nemocnice Strakonice: Díky soutěži získají medici stáž v jihočeských nemocnicích
Foto: Nemocnice Strakonice
Popisek: Nemocnice Strakonice.

Tři nejúspěšnější řešitelé splnili všechny disciplíny na více než 90 %. „Jsou to skvělé výsledky, obdobné jako u minulých ročnících soutěže,“ ohodnotil úroveň výsledků letošních soutěžících člen představenstva společnosti Jihočeské nemocnice, a.s. Ing. Michal Čarvaš, MBA. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

ČT

Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když převedete financování pod rozpočet, opět to pro nás nebude dobrovolné placení a sami si nebudeme moci určit kolik a zda vůbec chceme peníze ČT dávat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Nová venkovní učebna v DDM České Budějovice

7:16 Jihočeský kraj: Nová venkovní učebna v DDM České Budějovice

V areálu Domu dětí a mládeže byla slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná venkovní učebna, která vz…