Nemocnice Strakonice obhájila systém řízení kvality

13.09.2016 14:39 | Zprávy

Zavedení systému řízení kvality podle norem ISO už není výsadou pouze strojírenských podniků, jak tomu v České republice bývalo v období před 20 lety. V současnosti je trendem také u zdravotnických zařízení. V uplynulých týdnech jej například úspěšně obhájila Nemocnice Strakonice, a. s.

Nemocnice Strakonice obhájila systém řízení kvality
Foto: Nemocnice Strakonice
Popisek: Nemocnice Strakonice.

Strakonická nemocnice zavedla systém managementu kvality podle normy ČSN EN ISO 9001: 2009 jako první z jihočeských nemocnic už v roce 2006 a společně s dalšími certifikáty (například od Spojené akreditační komise, Českého institutu pro akreditaci - laboratorní provoz) potvrzuje statut takového zdravotnického zařízení, které klade velký důraz na bezpečí a kvalitu poskytované péče.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FESTMICHAEL 2025: Hrdinové mladé generace zaplnili náměstí Míru

17:06 FESTMICHAEL 2025: Hrdinové mladé generace zaplnili náměstí Míru

Vzdělávací skupina Michael, do které patří střední škola, gymnázium a vyšší odborná škola opět přisp…