Nemocnice Znojmo: Prezidentské volby v nemocnici

14.01.2023 9:18 | Tisková zpráva

V rámci prezidentských voleb v pátek v Nemocnici Znojmo volilo 80 pacientů. Volby proběhly na všech lůžkových odděleních, vč. Anesteziologicko-resuscitačního oddělení.

Nemocnice Znojmo: Prezidentské volby v nemocnici
Foto: Nemocnice Znojmo
Popisek: Nemocnice Znojmo

Nejstarším voličem ve znojemské nemocnici je pan Josef, který se narodil v roce 1930. Naopak nejmladší voličkou je maminka Pavlína, která porodila 11.1. zdravého chlapečka Marečka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A proč tedy zastupujete komunisty?

Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Do jeskyní zve děti medvěd a nově také netopýr

22:03 Správa jeskyní: Do jeskyní zve děti medvěd a nově také netopýr

Možnost poznat život záhadných létajících savců tak, aby to dobře pochopili i nejmenší návštěvníci, …