
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Na základě pravomocného rozhodnutí Městského soudu v Praze, který zrušil nezákonné rozhodnutí tehdejšího generálního ředitele VS ČR Pavla Ondráška o odvolání Prokeše z pozice náměstka generálního ředitele, se Marian Prokeš dne 1. září 2016 vrátil na Generální ředitelství Vězeňské služby ČR.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Nebylo by popření principů demokracie spíš to, kdyby se kdokoliv třeba i kapela nemohla většinově rozhodnout, kdo v ní být může a kdo ne? Tímto se jí nezastávám, jen nesouhlasím s tím co tvrdíte, že tím nabourávají demokracii nebo snad porušují LZPS.
Civilní soudy automaticky vyžadovaly souhlas opatrovnického soudu k podání žaloby, kterou se nezleti…