Nickelodeon obohatil programovou nabídku operátora Skylink

24.07.2013 8:40

Satelitní operátor Skylink od 17. července zařadil do své programové nabídky dětský kanál Nickelodeon. Distribuci tohoto celosvětově populárního dětského kanálu zajišťuje pro Českou a Slovenskou republiku společnost IKO Cable. Satelitní platforma Skylink a mediální společnost IKO Cable, tímto společným krokem reagují na neustále rostoucí zájem diváků o plně lokalizované dětské kanály.

Nickelodeon obohatil programovou nabídku operátora Skylink
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ovládání od televize
reklama

Prostřednictvím Skylinku budou mít děti i rodiče v Čechách a na Slovensku, další možnost sledovat jeden z celosvětově uznávaných a široce distribuovaných televizních kanálů s orientací na děti a zároveň jeden z vizuálně nejhezčích dětských kanálů na trhu. Nickelodeon obsahuje široké spektrum grafických elementů, které jsou ve vysílání kombinované, aby co nejvíce vyhovovaly dané cílové skupině jednotlivých pořadů.

  „Nickelodeon je dobou ověřený fenomén v tvorbě a distribuci dětských pořadů, které celosvětově a každodenně oslovují nejen miliony dětských diváků, ale také jejich rodiče, kteří s důvěrou v kvalitu programu rádi svěřují své ratolesti do společnosti Nickelodeonu. Z tohoto důvodu považuji zařazení dětského programu Nickelodeon do naší nabídky, za další krok vstříc požadavkům našich předplatitelů a dlouhodobě úspěšné obchodní rozhodnutí.“ řekl Ing. Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která satelitní platformu Skylink provozuje.

  Děti jsou na prvním místě a je jim také ve vysílání podřízeno vše. Nickelodeon zahrnuje pestrou paletu programů z produkce celého světa. Vysílá globální hity v animaci, jako jsou Spongebob v kalhotách, Tučňáci z Madagaskaru nebo inovativní pořady postavené na životopisné lince předškolních dětí, Dora průzkumnice a pro starší děti iCarly, Big Time Rush nebo populární Victorious. Nickelodeon to je 24 hodin, sedm dní v týdnu vysílání pro děti a o dětech v plné české verzi s podporou internetových stránek www.nickelodeon.cz.

  „Skylink je významným hráčem na trhu a operátorem, který naslouchá požadavkům svých předplatitelů. Hluboce si vážím rozhodnutí Skylinku zařadit Nickelodeon do svého portfolia a dlouhodobé spolupráce, která jednoznačně vede ke společnému cíli, bavit diváky kvalitním obsahem.“ uvedla Erika Luzsicza, managing director IKO pro Českou republiku a Slovensko.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zoo Zlín: Austrálie je u nás plná klokanů

10:31 Zoo Zlín: Austrálie je u nás plná klokanů

Zlín - Zlínská zoo se může pochlubit dalším chovatelským úspěchem. Skupina 19 klokanů rudokrkých se …