Nominace Žebříku ovládli Tomáš Klus, Ewa Farna a Slza. Šance mají i Kryštof, Hentai Corporation, Jelen, UDG, Michal Hrůza či David Koller

02.02.2017 11:25 | Zprávy

Ewa Farna, Tomáš Klus, Slza, Kryštof, Jelen, Hentai Corporation, Michal Hrůza, UDG, Prago Union, Vypsaná fixa, David Koller, Thom Artway, Skyline, Ovoce, Dan Bárta, Ondřej Ruml, Aneta Langerová, Barbora Poláková, Lenny, Žofie Darbujánová, Barbora Mochowa, Lola, Pekař, Pokáč a Sebastian – všichni tito interpreti se probojovali do únorových nominací Hudebních cen Žebřík.

Nominace Žebříku ovládli Tomáš Klus, Ewa Farna a Slza. Šance mají i Kryštof, Hentai Corporation, Jelen, UDG, Michal Hrůza či David Koller
Foto: Petr Tibi
Popisek: V nominacích 25. ročníku Žebříku figuruje například Tomáš Klus.

Několikanásobná želízka v ohni

V nominacích 25. ročníku Žebříku figurují - a to hned třikrát - Ewa Farna, Tomáš Klus a skupina Slza. Podobně jsou na tom loňští vítězové Kryštof – kromě kategorie Skupina roku se objevují mezi Akcemi (Kryštof kemp) a Zpěváky (Richard Krajčo). Během celého ledna o tom rozhodovali hudební fanoušci na webu www.anketazebrik.cz.

Po dvou želízkách v ohni mají Michal Hrůza, Jelen, Hentai Corporation a UDG. A vlastně i David Koller, byť nepřímo: uspělo tribute album David Koller & Friends a dokument Lucie – Příběhy jedný kapely.

Ewa Farna v nominacích 25. ročníku Žebříku figuruje hned třikrát. (Foto: Petr Tibi) 

Dalšími nominovanými jsou Prago Union, Vypsaná fixa, David Koller, Thom Artway, Skyline, Ovoce, Dan Bárta, Ondřej Ruml, Aneta Langerová, Barbora Poláková, Lenny, Žofie Darbujánová, Barbora Mochowa, Lola, Pekař, Pokáč a Sebastian.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Umělci

Podle vás mají umělci mlčet, jen proto, že jsou umělci? Na jednu stranu se váš předseda věčně ohání svobodou slova, na druhou to vypadá, že třeba podle vás neplatí pro všechny. Ať si říkají, co chtějí, každý na to má právo. Navíc bych nepřeceňovala to, že svými názory ovlivňují to, koho kdo bude tře...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize odvysílá v neděli speciální debatu o státním rozpočtu

13:21 Česká televize odvysílá v neděli speciální debatu o státním rozpočtu

Česká televize odvysílá tuto neděli 15. 3. ve 12:00 politickou diskusi Debata ČT – rozpočet 2026.