Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
První ze série videoblogů místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka k důležitým tématům z oblasti VVI, tentokráte k tématu nové Metodiky 2017+, kvalitativního hodnocení výzkumných institucí, která bude platit od roku 2017 a dále.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji
Pololetní vysvědčení, které dostanou žáci a studenti na konci měsíce, může u některých vyvolat obavy…