Nový Fluke CNX podporuje až 10 bezdrátových měření veličin současně

19.11.2012 15:25

Společnost Fluke Corporation představuje bezdrátový systém Fluke® CNX, první sadu měřicích přístrojů, které bezdrátově připojují více modulů pro měření a odesílají naměřené hodnoty do hlavního zařízení na vzdálenost až 20 metrů. Díky tomu mohou uživatelé řešit problémy rychle a efektivně. Tato přizpůsobitelná sada odolných přístrojů nabízí uživateli na výběr různé moduly pro měření s ohledem na jeho konkrétní potřeby při odstraňování problémů.

Nový Fluke CNX podporuje až 10 bezdrátových měření veličin současně
Foto: Fluke
Popisek: Společnost Fluke Corporation
reklama

Základ bezdrátového systému Fluke CNX tvoří multimetr kategorie CAT III 1 000 V/CAT IV 600 V s displejem, který kromě jeho vlastní zobrazené hodnoty zobrazuje v reálném čase i naměřené hodnoty ze tří dalších měřicích modulů. U komplexnějších poruch může uživatel v reálném čase zobrazit současně měření až z 10  různých modulů v počítači vybaveném adaptérem CNX.

Moduly, obsahující například voltmetr AC, proudové kleště AC, proudové kleště iFlex AC nebo teplotní jednotka typu K, mohou odečty buď předávat v reálném čase, nebo jich zaznamenat až 65 000 sad. Zaznamenaná data lze uložit do počítače ve formátu CSV a následně vyhodnotit.

Systém Fluke CNX umožňuje uživatelům umístit moduly do nebezpečných nebo obtížně přístupných prostor a naměřená data sledovat z bezpečné vzdálenosti. Technik například může odpojit rozvaděč od napájení, ke všem třem fázím připojit moduly měřící napětí nebo proud, rozvaděč zavřít a opět jej připojit k napájení a poté pohodlně odečítat data mimo zónu s rizikem obloukového výboje.

Systém Fluke CNX využívá nejběžnější elektronický měřicí přístroj – multimetr – a umožňuje tak technikům rozšířit jejich stávající schopnosti a dovednosti. Současně jim pomáhá splnit požadavky trhu na komplexnější práci s třífázovými rozvody bez nutnosti přeškolení na složitější měřicí přístroje.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: V Afghánistánu došlo k vystřídání vojáků na velitelství českého úkolového uskupení

22:30 Armáda ČR: V Afghánistánu došlo k vystřídání vojáků na velitelství českého úkolového uskupení

Na základně HKIA (Hamid Karzai International Airport) v afghánském Kábulu proběhlo střídání vojáků v…