Nový pořad TV Barrandov – Kauzy Jaromíra Soukupa

04.12.2017 18:50 | Zprávy

Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic – TV Barrandov – přichází s další novinkou. Generálního ředitele a předsedu představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromíra Soukupa uvidíte v novém pořadu Kauzy Jaromír Soukupa.

Nový pořad TV Barrandov – Kauzy Jaromíra Soukupa
Foto: TV Barrandov
Popisek: Kauzy Jaromíra Soukupa

Ve středu 6. prosince odvysílá televize Barrandov nový pořad, ve kterém se generální ředitel Jaromír Soukup bude věnovat nejen aktuálním politickým kauzám, ale i těm, s nimiž se setkáváme v běžném životě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

22:14 MHMP: Praha připravuje zakázku na podporu klíčové kyberbezpečnostní technologie

Rada hl. m. Prahy schválila záměr vypsat veřejnou zakázku na zajištění podpory výrobce pro technolog…