Nový způsob komunikace správy devizových rezerv ČNB

07.05.2021 12:48 | Zprávy

Počínaje rokem 2021 bude Česká národní banka zveřejňovat dodatečné údaje o členění devizových rezerv, o jejich výnosu, struktuře a měnové kompozici. Tyto informace, které byly doposud publikovány jednou ročně ve výroční zprávě, bude ČNB zveřejňovat na čtvrtletní bázi.

Nový způsob komunikace správy devizových rezerv ČNB
Foto: Česká národní banka
Popisek: Česká národní banka, logo.

První stručná čtvrtletní informace o devizových rezervách ČNB bude publikována 7. května 2021 a bude obsahovat stavy a strukturu devizových rezerv ke konci prvního čtvrtletí 2021. Následující informace budou zveřejňovány na webu ČNB vždy v den zveřejnění Salda devizových obchodů ČNB ke konci uplynulého čtvrtletí v 10.00.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ICOMOS: Opravit Výtoňský most je správné rozhodnutí

13:21 ICOMOS: Opravit Výtoňský most je správné rozhodnutí

Vyjádření ICOMOS k rozhodnutí o opravě mostu na Výtoni