O Velikonocích ČOI zajistila padělky v hodnotě přes 3 miliony korun

09.04.2018 14:15 | Zprávy

Inspektoři ČOI Jihočeského kraje a Vysočiny využili velikonočních svátků k mimořádné kontrolní akci na tržnici ve Vyšším Brodě, kde zabavili 734 kusů padělků v hodnotě 3 064 650 Kč.

O Velikonocích ČOI zajistila padělky v hodnotě přes 3 miliony korun
Foto: Česká televize
Popisek: ČOI

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny uskutečnila na Velký pátek 30. března 2018 mimořádnou kontrolu na tržnici ve Vyšším Brodě, která probíhala ve spolupráci s Cizineckou policí. Celkem bylo zabaveno 734 kusů padělků v hodnotě originálů 3 064 650 Kč. Převážně se jednalo o padělané textilní výrobky a další drobné zboží jako pásky a kabelky označené známými ochrannými známkami Louis Vuitton, Michael Kors,  Gucci, Prada, Burberry, Lacoste, Nike, DOPE, Harley – Davidson, Adidas,  Chicago Bulls, BMW, Camp David, Hollister, Mammut, Hugo Boss, G. Armani, Amstaf a Gas Monkey Garage.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kamiony

To, že přetížené kamiony ničí naše silnice, to neříkáte žádnou novinku, a že na to upozorňujete přeci nic neřeší, spíš se ptám, co s tím hodláte udělat, pokud něco? Protože politik nejste první den, tak proč jste nenavrhl něco, co by problém vyřešilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Růst výroby drůbežího a vepřového masa pokračoval

22:33 ČSÚ: Růst výroby drůbežího a vepřového masa pokračoval

V 1. čtvrtletí 2026 se na jatkách vyrobilo celkem 119 315 tun masa, meziročně o 3,5 % více, z toho v…