Obchodní inspekce: Na vánočních trzích v Kadani prodejci povinnosti dodrželi

24.12.2018 11:30 | Zprávy

Česká obchodní inspekce Ústeckého kraje uskutečnila mimořádnou kontrolní akci na vánočních trzích v Kadani. Celkem zkontrolovala 8 prodejců vánočních ozdob, adventních věnců, jmelí, textilních výrobků a občerstvení. Porušení právních předpisů nezjistili u žádného z kontrolovaných stánkařů.

Obchodní inspekce: Na vánočních trzích v Kadani prodejci povinnosti dodrželi
Foto: Česká televize
Popisek: ČOI

„Všechno kontrolované zboží, především různé druhy svíček, vonných tyčinek, vánočních věnců a svícnů bylo vybaveno písemnými informacemi k jejich bezpečnému používání v českém jazyce. Další výrobky, jako například medovina, svařák, teplé uzeniny byly prodávány ve správné míře a hmotnosti,“ říká ke kontrole v Kadani ředitelka inspektorátu Renata Linhartová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Airbnb

Tady je nedostatek bydlení, za to dost nabídek Airbnb. Nemyslíte, že na tom je něco špatně|? Hotelů, penzionů atd. máme dost. Já chápu, že si někdo chce přivydělat třeba přes Airbnb, ale jak pak vyřešit bytovou krizi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Zveme už tuto sobotu do lesů na 67 míst v zemi

22:41 Lesy ČR: Zveme už tuto sobotu do lesů na 67 míst v zemi

V jeden den na 67 místech po celé České republice, a to už tuto sobotu 16. května, se nabízí jedineč…