Objem zahraničních objednávek společnosti ROSATOM dosáhl 66,5 miliardy dolarů

14.11.2013 10:25 | Zprávy

Objem zahraničních objednávek společnosti Rosatom dosáhl v roce 2012 66,5 miliardy dolarů (v roce 2011 to bylo 50,9 miliardy dolarů). Uvádí se to ve výroční zprávě společnosti Rosatom za rok 2012.

Objem zahraničních objednávek společnosti ROSATOM dosáhl 66,5 miliardy dolarů
Foto: atominfo.cz
Popisek: Temelín

Tento objem zahrnuje výstavbu jaderných elektráren v zahraničí (28,9 miliardy dolarů), export produktů obsahujících uran (24,7 miliardy dolarů) a export jaderného paliva spolu s dalšími aktivitami v zahraničí (12,9 miliardy dolarů). Podle výroční zprávy je objem zahraničních objednávek pro rok 2013 plánován ve výši 72 miliard dolarů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

16:32 Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů

Zoo Liberec zahájila v Indonésii nový výzkum dugongů. Drony pomohou zjistit skutečnou početnost ohro…