Obvodní soud pro Prahu 1 zamítl další žalobu Casina Kartáč na Ministerstvo financí

16.04.2014 9:10 | Zprávy

V pondělí 15. dubna 2014 zamítl Obvodní soud pro Prahu 1 žalobu společnosti Casino Kartáč s.r.o. o náhradu škody ve výši ve výši 1.022.068.000,- Kč v důsledku namítaného nesprávného úředního postupu Ministerstva financí při nastavení limitů u interaktivních videoloterijních terminálů.

Obvodní soud pro Prahu 1 zamítl další žalobu Casina Kartáč na Ministerstvo financí
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Jedná se již v řadě o třetí soudní spor v obdobné věci, ve kterém je Ministerstvo financí, tentokrát zastoupené Úřadem státu pro zastupování ve věcech majetkových, úspěšné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastáváte se Babiše

V mnohém s vámi souhlasím, ale nemyslíte, že by se měl postavit Macinkovi? Udělal to jen tak napůl. Proč Macinkovi tolerujete jeho chování? Vy s ním snad nemáte problém? Nebojíte se, že to může poškodit koalici jako celek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VLS: Zákaz vstupu do lesů na Karlovarsku a Ústecku

22:03 VLS: Zákaz vstupu do lesů na Karlovarsku a Ústecku

V zájmu zdraví a bezpečnosti vyhlašuje Vojenský lesní úřad zákaz vstupu do lesů lesních správ Valeč,…