Odborná sekce cestovního ruchu jednala na Hipodromu v Mostě

26. 5. 2017 16:20

Dne 22. 5. 2017 zasedala na HIPODROMU MOST a.s., za řízení odborné sekce jednatelem Ing. Jiřím Voloveckým, Odborná sekce cestovního ruchu při OHK Most. Jednání se kromě členů a stálých hostů, včetně zástupce Magistrátu města Mostu, účastnili také aktéři připravovaného “Memoranda o spolupráci v oblasti cestovního ruchu na Mostecku”, tj. odborní zástupci Euroregionu Krušnohoří, Hospodářské a sociální rady Mostecka a Destinační agentury Krušné hory o.p.s., která by měla být všemi uznávaným základním koordinačním orgánem pro podporu a organizaci cestovního ruchu v regionu.

Odborná sekce cestovního ruchu jednala na Hipodromu v Mostě
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most
reklama

Toto Memorandum bude po schválení v řídících orgánech partnerů vyjadřovat vůli navázat aktivní vzájemnou spolupráci a vytvořit tak společnou základní pracovní skupinu pro podporu a rozvoj cestovního ruchu, která bude otevřena i zástupcům dalších relevantních institucí.

V rámci jednání bylo m.j. dohodnuto, že je nutné do budoucna zajistit koordinaci akcí v oblasti cestovního ruchu, jako podmínku nutnou nejen pro návštěvnost, ale i ekonomickou úspěšnost. Toto bude jedním z hlavních témat pro příští jednání.

Jako zásadní akcí pro jaro příštího roku, byl schválen záměr pokračovat ve spolupráci  s „Obchodní a průmyslovou komorou v Chemnitz“ a uspořádat 8. ročník společných konferencí „Česko–saské návštěvy“, k problematice cestovního ruchu.

C:\Users\povova\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\DSC03549.jpg

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: V 4. čtvrtletí 2020 úspory domácností výrazně vzrostly

10:06 Český statistický úřad: V 4. čtvrtletí 2020 úspory domácností výrazně vzrostly

Druhá vlna opatření proti šíření koronaviru ve 4. čtvrtletí 2020 omezila provoz části nefinančních…