Olomoucký kraj: Dostavba dálnice u Dluhonic může začít příští rok

01.08.2020 13:32 | Zprávy

Desítky lidí z Dluhonic u Přerova se ve čtvrtek 30. července zúčastnily debaty s hejtmanem Olomouckého kraje Ladislavem Oklešťkem a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem. Jednání proběhlo přímo v obci, za kterou má vyrůst nová část dálnice D1. Právě její dostavba byla hlavním a jediným tématem společného setkání.

Olomoucký kraj: Dostavba dálnice u Dluhonic může začít příští rok
Foto: Olomoucký kraj
Popisek: Olomoucký kraj, logo.

„Dostavba dálnice ulehčí celému Přerovu. Na druhou stranu chápeme, že nová silnice může negativně ovlivnit život v Dluhonicích. Obec proto dostane štědré kompenzace, které vliv dálniční dopravy zmírní,“ uvedl hejtman Okleštěk.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Fakt myslíte, že se Babiš omluví?

A i kdyby, co to řeší? Spíš by mě zajímalo, co když svému slibu vzdát se nadobro Agrofertu nedostojí. Co bude? Existuje možnost, jak ho donutit, aby svůj střet zájmů vyřešil? Odvolat ho nejde a premiérem už je, takže co s tím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Rysům se na Šumavě a v Bavorském lese daří

7:33 NP Šumava: Rysům se na Šumavě a v Bavorském lese daří

Lara, Stummel, Béďa nebo Mireček, to jsou jen někteří z rysů, kteří se většinou nepozorovaně potuluj…