Olomoucký kraj: Hejtmanství podpoří další rozvoj cyklodopravy

24.01.2019 7:34 | Zprávy

Také letos bude Olomoucký kraj pokračovat v podpoře stavby cyklostezek v regionu. Vyplývá to z akčního plánu cyklodopravy na rok 2019. Jeho hlavní body projednala na svém posledním zasedání krajská rada.

Olomoucký kraj: Hejtmanství podpoří další rozvoj cyklodopravy
Foto: Olomoucký kraj
Popisek: Olomoucký kraj, logo.

„Nepůjde jen o dotace na stavbu nových stezek, pro které je v rozpočtu určeno zhruba deset miliónů korun. Snažíme se také jednat s Povodím Moravy nebo Lesy ČR, aby bylo možné pro vedení cyklistických tras využít třeba polní cesty,“ uvedl náměstek hejtmana pro regionální rozvoj Pavel Šoltys.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Evropský koordinovaný přístup

Myslíte, že lze na něco takového fakt spoléhat, a že to přinese něco pozitivního? Vždyť za většinu problémů co se týká energetiky a nejen jí může podle mě právě EU svou politikou nebo to snad vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: Trutnov vysází na Kryblici novou alej ovocných stromů

16:32 Nadace ČEZ: Trutnov vysází na Kryblici novou alej ovocných stromů

Město Trutnov se v těchto dnech pustilo do projektu Výsadba aleje ovocných stromů Trutnov – Kryblice…