Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
21
Operátoři O2 a T-Mobile začali se sdílením nejrychlejšího mobilního internetu a společně spustili síť 4G LTE v částech okresů Pelhřimov a Tábor. V souladu s domluveným rozdělením České republiky bude O2 zodpovědné za správu vysílačů na Pelhřimovsku, T-Mobile pak na Táborsku. Obě společnosti přitom využívají svou vlastní síťovou infrastrukturu a udržují si zcela nezávislou obchodní strategii.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Apelujete na to, aby nedocházelo k podceňování zdravotní stránky u migrantů a já se musím ptát, proč neuděláte něco jako politici, aby se v této souvislosti něco zlepšilo a o jejich zdravotním stavu měl stát více informací? Děkuji za odpověď. Verča
Vyjádření České televize na zavádějící, nepravdivá či zkreslená tvrzení k pořadu Otázky Václava Mora…