Orlickoústecká nemocnice: Kraj dělá vše pro dokončení stavby centrálního příjmu v roce 2020

29.11.2017 13:01 | Zprávy

Radní Pardubického kraje na svém pondělním jednání rozhodli o uzavření dodatku smlouvy o dílo na zhotovení projektové dokumentace stavby a vnitřního vybavení centrálního příjmu v Orlickoústecké nemocnici. Schválený investiční záměr zahrnuje i termíny realizace stavby mezi lety 2018 a 2020.

Orlickoústecká nemocnice: Kraj dělá vše pro dokončení stavby centrálního příjmu v roce 2020
Foto: nempk.cz
Popisek: Orlickoústecká nemocnice

„Na posledním jednání v polovině listopadu jsme se dohodli, že realizace stavby bude zahájena nejdéle ve třetím čtvrtletí příštího roku zahájením přípravných stavebních prací jako například kanalizace, přípojky, energoblok či skladové prostory. Z toho důvodu bude projektová dokumentace rozdělena do dvou samostatných částí, a to na výstavbu hlavního objektu – pavilonu urgentního příjmu a na ostatní objekty. Dále jsme se domluvili na zpracování projektové dokumentace nezávisle na výsledcích územního a stavebního řízení,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

22:33 Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

Pražská strojírna a.s. dodala kompletní kolejový trojúhelník pro křížení ulic Vinohradská a Počernic…