Orlickoústecká nemocnice: Kraj dělá vše pro dokončení stavby centrálního příjmu v roce 2020

29.11.2017 13:01 | Zprávy

Radní Pardubického kraje na svém pondělním jednání rozhodli o uzavření dodatku smlouvy o dílo na zhotovení projektové dokumentace stavby a vnitřního vybavení centrálního příjmu v Orlickoústecké nemocnici. Schválený investiční záměr zahrnuje i termíny realizace stavby mezi lety 2018 a 2020.

Orlickoústecká nemocnice: Kraj dělá vše pro dokončení stavby centrálního příjmu v roce 2020
Foto: nempk.cz
Popisek: Orlickoústecká nemocnice

„Na posledním jednání v polovině listopadu jsme se dohodli, že realizace stavby bude zahájena nejdéle ve třetím čtvrtletí příštího roku zahájením přípravných stavebních prací jako například kanalizace, přípojky, energoblok či skladové prostory. Z toho důvodu bude projektová dokumentace rozdělena do dvou samostatných částí, a to na výstavbu hlavního objektu – pavilonu urgentního příjmu a na ostatní objekty. Dále jsme se domluvili na zpracování projektové dokumentace nezávisle na výsledcích územního a stavebního řízení,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

22:33 Správa železnic: Pokrytí prvních železničních tunelů sítí 5G

Správa železnic zlepšila kvalitu a dostupnost hlasových i datových služeb pro cestující ve vlacích n…