Ostraha PM přistihla starostu obce Vír při novoročním koupání v přísně chráněné lokalitě

02.01.2015 19:47 | Zprávy

Ostraha státního podniku Povodí Moravy přistihla 1. ledna 2015 u vodárenské nádrže Vír deset osob, které porušily zákaz vstupu do 1. ochranného pásma vodního zdroje. Mezi nimi byl i starosta Víru Ladislav Stalmach, který se zde opět účastnil takzvaného „novoročního koupání“.

Ostraha PM přistihla starostu obce Vír při novoročním koupání v přísně chráněné lokalitě
Foto: Povodí Moravy
Popisek: Povodí Moravy

Na místo přijela Policie ČR a osoby legitimovala. Přestupek bude řešit místně příslušný vodoprávní úřad, který stanoví i výši pokuty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Čerpání financí z EU musíme konsolidovat

16:08 Hospodářská komora: Čerpání financí z EU musíme konsolidovat

Česko musí přestat rozpouštět evropské peníze v roztříštěných projektech s nízkou přidanou hodnotou.