Panasonic představuje nový Broadcast Switcher 2ME

04.03.2014 16:03

Společnost Panasonic uvádí nový kompaktní broadcast switcher určený pro řídicí pracoviště studií a vysílání mimo studio.

Panasonic představuje nový Broadcast Switcher 2ME
Foto: red
Popisek: Panasonic
reklama

Panasonic představuje první model 2ME ze série Panasonic HS – AV-HS6000. Pro přesné přepínání nabízí uživatelsky přívětivý ovládací panel s grafickým rozhraním. Používá 32 vstupů SDI, 2 vstupy DVI a 16 výstupů SDI. Čtyři DVE na jeden ME umožňují více přechodů při vytváření kreativního videa v náročných rychle se měnících situacích.

Nový switcher je ideální pro profesionály vytvářející kreativní videa, která vyžadují rychlou odezvu. Přístroj používá výstupy Multi-Viewer s až 16 rozděleními kanálu a volitelnou trvalou video paměť pro až 81 klipů (30 sekund / klip).

Přístroj je osazen intuitivně uspořádanými tlačítky a má doplňkový dotykový 10,1" panel nabídek, který lze použít pro zobrazení několika náhledů.

Hana Grůzová, regionální marketingová manažerka společnosti Panasonic System Communications Company Europe, říká: „Webový server umožňuje uživatelům pracovat s nabídkami na počítači připojeném k místní síti. Navíc sada nástrojů pro vývoj softwaru (SDK) poskytuje mimořádné možnosti rozšíření. Dodavatelé třetích stran a profesionálové v oblasti systémové integrace mohou vyvíjet zásuvné moduly, které přinášejí novou funkcionalitu.“

Model AV-HS6000 podporuje víceformátové signály HD i SD. Frekvence, se kterými přepínač funguje, lze měnit z 59,94 Hz na 50 Hz a 24 Hz (nebo 23,98 Hz). To umožňuje efektivní ovládání a vytváření digitálních videí kdekoli na světě.

Switcher pro živé vysílání Panasonic 2ME bude v prodeji od dubna 2014.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Test kočičího krmiva - Cena nezaručuje kvalitu

22:11 dTest: Test kočičího krmiva - Cena nezaručuje kvalitu

Složení mokrého kočičího žrádla není vždy optimální. Pozitivní však je, že výběr je široký a kvalitn…