Pardubický kraj: Destinační společnost čekají veletrhy i rozšířené Cyklopecky

13.01.2019 7:33 | Zprávy

Valná hromada Destinační společnosti Východní Čechy zvolila tento týden výkonnou radu na další tříleté období. Znovu ji povede René Živný, radní Pardubického kraje, zodpovědný za cestovní ruch a sport.

Pardubický kraj: Destinační společnost čekají veletrhy i rozšířené Cyklopecky
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Vážím si důvěry přítomných členů a těším se na další práci v Destinační společnosti Východní Čechy v příštích letech. Věnovat se cestovnímu ruchu je poměrně složitá disciplína už proto, že je většinou tato mravenčí práce nedoceněná. Já osobně jsem velmi rád, jak v našem kraji funguje spolupráce mezi krajskou a pěti oblastními destinačními společnostmi, které spolu koordinují marketingové aktivity tak, aby byly efektivnější,“ řekl René Živný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

vstup do vlády

Jaké jsou vaše 3 hlavní podmínky, přes které nejede vlak, a za jakých byste šli do vlády s ODS a spol? Nebo s ODS už nikdy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Pervitin za šest miliónů korun

19:15 Policie ČR: Pervitin za šest miliónů korun

Kriminalisté zadrželi organizovanou skupinu vařičů drog, kteří vyrobili minimálně šest kilogramů per…