Pardubický kraj: Přihlaste se do 20. ročníku Zlatého erbu

03.01.2018 22:34

Až do 19. ledna se lze přihlásit do 20. ročníku populární soutěže Zlatý erb – soutěže o nejlepší webové stránky měst a obcí. V případě „Zvláštní ceny ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci“, která má pouze celostátní kolo, je uzávěrka přihlášek 15. února.

Pardubický kraj: Přihlaste se do 20. ročníku Zlatého erbu
Foto: pardubickykraj.cz
Popisek: Úřad Pardubického kraje

Krajská kola se budou hodnotit od 22. ledna, krajské ceremoniály proběhnou v únoru a březnu, finále celostátního kola se opět uskuteční na konferenci ISSS v Hradci Králové, a to v pondělí 9. dubna 2018.

Soutěžící mají od podzimu k dispozici oficiální metodiku Ministerstva vnitra ČR pro územní samosprávy „Metodické doporučení k činnosti územních samosprávných celků – Povinné a dobrovolné zveřejňování informací podle zákona o svobodném přístupu k informacím“, která jim může výrazně pomoci k bezchybnému zvládnutí jednoho z důležitých kritérií soutěže.

Jubilejnímu 20. ročníku soutěže poskytují podobně jako v minulém roce oficiální záštitu Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí ČR a Sdružení místních samospráv ČR, hlavním organizátorem je spolek Český zavináč.

V roce 2017 se do soutěže aktivně zapojily obce, města a regiony z celé ČR, poroty vybíraly z 504 webových stránek a projektů včetně elektronických služeb, ve srovnání s předchozími ročníky účast výrazně narostla.

Veškeré informace včetně propozic soutěže, termínů i souhrnné brožury shrnující vše podstatné z 19. ročníku soutěže jsou pro všechny zájemce k dispozici ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČSSZ: Kdy budete mít nárok na důchod a jak vysoký bude? Aplikace to vypočítá

14:29 ČSSZ: Kdy budete mít nárok na důchod a jak vysoký bude? Aplikace to vypočítá

Poprvé v historii mají šanci i mladší než předdůchodové ročníky získat online aktuální informaci o s…