Pardubický kraj: Stánek Východních Čech dostal stříbrnou medaili

20.02.2018 7:34 | Zprávy

Závěr minulého týdne patřil na výstavišti Incheba Praha mezinárodnímu veletrhu cestovního ruchu Holiday World. V posledních třech letech se zde společně prezentují i Pardubický a Královéhradecký kraj pod značkou Východní Čechy.

Pardubický kraj: Stánek Východních Čech dostal stříbrnou medaili
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

Ke 100. výročí republiky se letos expozice nesla v duchu prvorepublikové kavárny. Ta zaujala porotou veletrhu natolik, že jí udělila stříbrnou medaili. Na třetím místě skončil krásný stánek z Řecka a za celkového vítěze byla odbornou porotou vybrána prezentace Itálie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Labe: Vstup na zamrzlé hladiny přehrad a řek nedoporučujeme

16:13 Povodí Labe: Vstup na zamrzlé hladiny přehrad a řek nedoporučujeme

Pohyb po zamrzlé hladině je velmi rizikový bez ohledu na tloušťku ledu.