Pardubický kraj: Uzavírky na silnicích první třídy jsou jen částečné

18.07.2019 9:10 | Zprávy

Od 22. července do 1. září bude částečně omezen provoz na silnici I/35 mezi Borušovem a Žipotínem. Stejné omezení platí až do 20. července na silnice I/34 v silničním úseku mezi Hlinskem a Poličkou.

Pardubický kraj: Uzavírky na silnicích první třídy jsou jen částečné
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

V rámci akce mezi Borušovem a Žipotínem na Moravskotřebovsku bude položen mikrokoberec pro ochranu živičného krytu silnice I/35. Práce budou prováděny po třetinách vozovky. Silniční provoz bude veden v celém úseku stavby obousměrně dvěma volnými jízdními pruhy. Objízdná trasa se nestanovuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČPZP zavádí nové preventivní programy a navyšuje některé příspěvky

15:14 ČPZP zavádí nové preventivní programy a navyšuje některé příspěvky

Z nových preventivních programů i nových možnosti čerpání si v letošním roce mohou vybírat pojištěnc…