Pardubický kraj podpoří spolkovou činnost handicapovaných

02.05.2018 8:45 | Zprávy

Rada Pardubického kraje schválila finanční podporu handicapovaných. Jedná se o individuální dotaci z rozpočtu kraje na podporu spolkové činnosti zájmových organizací osob se zdravotním postižením.

Pardubický kraj podpoří spolkovou činnost handicapovaných
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Letos jsme vyčlenili částku přes 218 tisíc korun pro ty organizace, které nečerpají dotace jako poskytovatelé sociálních služeb nebo z dalších dotačních programů kraje. Jedná se o pobočky Svazu diabetiků, společnost ROSKA, Svaz tělesně postižených, Svaz postižených civilizačními chorobami, Klub běchtěreviků a společnost Parkinson. Jednotlivé příspěvky se odvíjejí podle počtu členů s trvalým pobytem v Pardubickém kraji,“ uvedl radní pro sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola a pokračoval:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ústavní soud

Článek je velice výstižný, ale co s tím můžete udělat dál? Jinak je to pouze poštěkávání na jdoucí karavanu. Děkuji za odpověď. Filla

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: V Temelíně zřídili stánek s knihami. Sdílení knih pomůže dobré věci

16:26 Nadace ČEZ: V Temelíně zřídili stánek s knihami. Sdílení knih pomůže dobré věci

Částku 21 500 korun získá neziskové organizace Vášeň ke čtení od Nadace ČEZ díky zaměstnancům Jadern…