Pardubický kraj se představuje cykloturisticky

23.02.2019 19:14

Od čtvrtka do neděle se prezentuje Pardubický kraj spolu s krajem Královéhradeckým na významném veletrhu cestovního ruchu Holiday World Praha. Společná expozice pod značkou Východní Čechy je věnována aktivní turistice a cykloturistice.

Pardubický kraj se představuje cykloturisticky
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

Nová expozice představuje návštěvníkům veletrhu a potenciálním turistům veškeré možnosti aktivního trávení volného času. Jednotlivé turistické oblasti obou krajů jsou připraveny na svých pultech informovat o novinkách roku 2019 a zároveň upozornit na výjimečné akce ve Východních Čechách.

Každoročně je ze strany návštěvníků velká poptávka po poznávací turistice, návštěvníci se hlavně zajímají o hrady, zámky, rozhledny a muzea. Pro všechny je připraveno velké množství propagačních materiálů, bedekrů a map.

Pro zpestření jsou připraveny i kvízy a soutěže s možností různorodých výher včetně cyklo trenažeru, na kterém si návštěvníci mohou zkusit zdolat kopce z celého světa. Rovněž si lze vyzkoušet jízdu na historickém kole, případně se na něm vyfotografovat.

„Tento veletrh cestovního ruchu patří mezi nejnavštěvovanější u nás, a proto je ideálním místem pro prezentaci a doporučení všech zajímavostí v našem kraji i propagaci novinek, které přinese letošní sezóna,“ řekl radní Pardubického kraje pro cestovní ruch a sport René Živný.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Hodnotitelé z NATO sledovali v Boleticích boj se vzdušným protivníkem

22:02 Armáda ČR: Hodnotitelé z NATO sledovali v Boleticích boj se vzdušným protivníkem

Úkolové uskupení pozemní protivzdušné obrany absolvovalo další důležitou fázi hodnocení podle metodi…