Pardubický kraj vybírá dodavatele na stavbu nové záchranky ve Vysokém Mýtě

07.06.2019 10:39 | Zprávy

Rada kraje na svém jednání rozhodla o zahájení zadávacího řízení veřejné zakázky na stavbu nové výjezdové základny pro zdravotnickou záchrannou službu Pardubického kraje ve Vysokém Mýtě.

Pardubický kraj vybírá dodavatele na stavbu nové záchranky ve Vysokém Mýtě
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

„Vybudování nové výjezdové základny vyřeší stávající kapacitně a z hygienického hlediska nevyhovující prostory, které jsou v současnosti částečně řešené pronájmem budovy bývalé patologie Vysokomýtské nemocnice. Tam se nám také podařilo s městem Vysoké Mýto dotáhnout do konce převod budovy v Žižkově ulici do vlastnictví kraje, kde je poskytována služba následné lůžkové zdravotní péče. Část prostor je pronajímána naší Nemocnici Pardubického kraje,“ řekl hejtman Martin Netolický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: komerční tisková zpráva

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FN HK: Stavební práce na přístavbě Pavilonu prof. Bašteckého jdou podle plánu

7:16 FN HK: Stavební práce na přístavbě Pavilonu prof. Bašteckého jdou podle plánu

Stavbaři v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové mají napilno. Kromě výstavby nového chirurgickéh…