Personální změny v dozorčí radě Dopravního podniku hlavního města Prahy

06.06.2017 18:40 | Zprávy

Valná hromada DPP dnes vzala na vědomí konec výkonu funkce členů dozorčí rady DPP Bc. Oldřicha Schneidera a Václava Pospíšila, kterým dne 6. 6. 2017 uplynulo funkční období. Zároveň odvolala z funkce člena dozorčí rady Josefa Buriánka. Do uvolněných pozic v dozorčí radě valná hromada ke dni 7. 6. 2017 zvolila Jana Lebedu, Vratislava Feigela a Ing. Petera Hlaváče. Noví členové dozorčí rady jsou zaměstnanci DPP.

Personální změny v dozorčí radě Dopravního podniku hlavního města Prahy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Centrální dispečink městské dopravy

Členové dozorčí rady DPP jsou podle platných stanov voleni výhradně valnou hromadou, tedy Radou hl. m. Prahy. Dozorčí rada DPP má dle stanov společnosti 15 členů volených na čtyřleté období.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Cvičení SAFEGUARD 2026 prověřilo ochranu střeženého objektu

14:59 ČEZ: Cvičení SAFEGUARD 2026 prověřilo ochranu střeženého objektu

Ve dnech 18.-22. května proběhlo ve výcvikovém prostoru transformovny Opočínek komplexní bezpečnostn…