Personální změny ve vedení České pošty

12.03.2024 22:03 | Tisková zpráva

Nové vedení budou mít úsek generálního ředitele, divize státní poštovní služby a úsek ICT a eGovernment.

Personální změny ve vedení České pošty
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Generální ředitel České pošty Miroslav Štěpán v pondělí 11. března představil personální změny ve vedení České pošty. Jejich důvodem je zvýraznění akceschopnosti podniku v některých klíčových oblastech. Česká pošta prochází transformačním obdobím a určité agendy je potřeba posunout jiným směrem. Změny mají přispět k výraznější stabilizaci vedení podniku a povedou k otevřené, přímé a jasné komunikaci zásadních problematik zejména k zaměstnancům podniku.

Novým ředitelem úseku ICT a eGovernment byl k 11. březnu jmenován Martin Götz, který má dlouholeté zkušenosti v řídících pozicích v IT jak v České republice, tak na Slovensku či v Německu. Podílel se na velkých restrukturalizačních a reorganizačních projektech, kde stavěl a řídil různorodé týmy, ať to bylo na Ministerstvu financí Slovenské republiky, v Pražské plynárenské a.s., Východoslovenské energetice a distribuci nebo ve skupině RWE CZ (Innogy CZ).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MD: Se slovinským velvyslancem o nákladní železnici i přímém leteckém spojení

16:08 MD: Se slovinským velvyslancem o nákladní železnici i přímém leteckém spojení

Ministr s velvyslancem hovořili zejména o významu slovinského přístavu Koper pro český export a imp…