Pivovar Zubr posiluje spolupráci s hokejovým týmem HC ZUBR Přerov

28. 4. 2015 11:57

Na jednání představenstva HC ZUBR Přerov byl v pátek 24. dubna novým předsedou představenstva jmenován Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr – generálního partnera přerovského hokeje. Nové funkce se Tomáš Pluháček ujme ihned a doplní současné sedmičlenné vedení hokejového klubu.

Pivovar Zubr posiluje spolupráci s hokejovým týmem HC ZUBR Přerov
Foto: Pivovar Zubr
Popisek: Pivovar Zubr, logo.

„Vážím si důvěry, kterou mi zvolením do této významné funkce hokejový klub projevil a věřím, že společnými silami navážeme na úspěšnou loňskou sezónu a povedeme klub správným směrem. Naším cílem je, abychom hráli kvalitní hokej hodný 1. ligy, předváděli, co nejlepší výkony a především se v lize udrželi,“ říká Tomáš Pluháček, nově zvolený předseda představenstva.

Představenstvo v této době pracuje na rozpočtu i složení kádru na příští sezonu. „S ohledem na sezónu, která je před námi, počítáme i ze strany pivovaru s významným navýšením dosavadní podpory,“ doplňuje Tomáš Pluháček. 

Pivovar Zubr je dlouholetým partnerem přerovského hokeje. Kromě něj je i partnerem dalších sportovních týmů a akcí v regionu.

Pivovar ZUBR, a.s., tradiční český výrobce působící především na Moravě, je společně s pivovary Holba a Litovel součástí holdingu PMS. Pivovar je držitelem ocenění Klasa a Regionální potravina. V loňském roce rozšířil svůj sortiment o 11° ležák Zubr Grand. Pivovar získal na podzim prestižní ocenění v degustační soutěži České pivo 2014 a to v kategorii světlé výčepní pivo (1. místo Zubr Gold) a v kategorii tmavé pivo (2. místo Zubr Classic tmavý).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Některé telefony ošálíte a odemknete i obyčejnou fotkou

22:45 dTest: Některé telefony ošálíte a odemknete i obyčejnou fotkou

Odemčení obrazovky rozpoznáním obličeje, které nabízejí chytré telefony, je v některých případech sn…