Pivovar Zubr posiluje spolupráci s hokejovým týmem HC ZUBR Přerov

28.04.2015 11:57

Na jednání představenstva HC ZUBR Přerov byl v pátek 24. dubna novým předsedou představenstva jmenován Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr – generálního partnera přerovského hokeje. Nové funkce se Tomáš Pluháček ujme ihned a doplní současné sedmičlenné vedení hokejového klubu.

Pivovar Zubr posiluje spolupráci s hokejovým týmem HC ZUBR Přerov
Foto: Pivovar Zubr
Popisek: Pivovar Zubr, logo.
reklama

„Vážím si důvěry, kterou mi zvolením do této významné funkce hokejový klub projevil a věřím, že společnými silami navážeme na úspěšnou loňskou sezónu a povedeme klub správným směrem. Naším cílem je, abychom hráli kvalitní hokej hodný 1. ligy, předváděli, co nejlepší výkony a především se v lize udrželi,“ říká Tomáš Pluháček, nově zvolený předseda představenstva.

Představenstvo v této době pracuje na rozpočtu i složení kádru na příští sezonu. „S ohledem na sezónu, která je před námi, počítáme i ze strany pivovaru s významným navýšením dosavadní podpory,“ doplňuje Tomáš Pluháček. 

Pivovar Zubr je dlouholetým partnerem přerovského hokeje. Kromě něj je i partnerem dalších sportovních týmů a akcí v regionu.

Pivovar ZUBR, a.s., tradiční český výrobce působící především na Moravě, je společně s pivovary Holba a Litovel součástí holdingu PMS. Pivovar je držitelem ocenění Klasa a Regionální potravina. V loňském roce rozšířil svůj sortiment o 11° ležák Zubr Grand. Pivovar získal na podzim prestižní ocenění v degustační soutěži České pivo 2014 a to v kategorii světlé výčepní pivo (1. místo Zubr Gold) a v kategorii tmavé pivo (2. místo Zubr Classic tmavý).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Na bezpečnost provozu na D1 dohlíží úsekové měření rychlosti

22:31 Ministerstvo dopravy: Na bezpečnost provozu na D1 dohlíží úsekové měření rychlosti

Dodržování osmdesátikilometrové rychlosti začne od pondělí hlídat první sada detekčních kamer na mod…