Ples Českého rozhlasu nabídne hvězdy hudební scény. Vystoupí Karel Gott i Lucie Bílá

07.02.2017 10:12 | Zprávy

Palác Žofín bude první březnovou sobotu patřit Reprezentačnímu plesu Českého rozhlasu. Vystoupí Karel Gott, Lucie Bílá, Miro Žbirka, Dasha, Jan Smigmator a další. V čele s dirigentem Vlado Valovičem zahraje Rozhlasový Big Band Gustava Broma, návštěvníci se mohou těšit také na Olgu Šípkovou a Marka Dědíka nebo akrobatické duo DaeMen. Na své si přijdou také milovníci folkloru a dobrého vína - speciální program bude připraven v Malém a Rytířském sále.

Ples Českého rozhlasu nabídne hvězdy hudební scény. Vystoupí Karel Gott i Lucie Bílá
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

V sobotu 4. března 2017 se od 18.30 otevřou brány paláce Žofín a přesně o hodinu později moderátoři Dasha a Jan Smigmator slavnostně zahájí Reprezentační ples Českého rozhlasu.

„Pro všechny příznivce tance, kvalitní zábavy, dobré hudby a především Českého rozhlasu jsme připravili ples v krásných prostorách paláce Žofín. Věřím, že v pestrém programu si vybere každý a že Rozhlasový Big Band Gustava Broma a hvězdy jako Karel Gott, Lucie Bílá nebo Miro Žbirka budou zárukou příjemně stráveného večera, ze kterého si všichni návštěvníci odnesou bohaté zážitky,“ uvedl generální ředitel ČRo René Zavoral.  

Malý sál paláce Žofín bude patřit diskotéce Nočního proudu s Milošem Skalkou. Milovníci vína a folkloru mohou navštívit Rytířský sál, kde se vystřídají BROLN a Slovácký krúžek. Připravena bude i ochutnávka vín a ukázka lidových tanců. Rytířský sál umožní volné sezení i pro ty, kteří mají zakoupeny vstupenky na stání.

Vstupenky lze zakoupit od 3. února v prodejní síti Ticketportal. Online prodej vstupenek je k dispozici na webových stránkách ticketportal.cz

Další informace také na webu ples.rozhlas.cz.

Vstupenky na Reprezentační ples Českého rozhlasu v prodeji v těchto kategoriích:

  • Velký sál – 590 Kč
  • Přísálí a galerie Velkého sálu – 490 Kč
  • Malý sál – 350 Kč
  • Stání – 250 Kč

Palác Žofín otevřen od 18.30 hodin, změna programu vyhrazena.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

frakce

Tomu nerozumím.Frakce kterou založili Babiš Orbán a spol.nebudou mít žádny vliv Evr.Parlamentu ale můžou ohrozit a jsou nebezpečím pro Evropu

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hrady CZ představí na Kunětické hoře jeden z posledních koncertů Lucie s Davidem Kollerem

13:15 Hrady CZ představí na Kunětické hoře jeden z posledních koncertů Lucie s Davidem Kollerem

Devatenáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ se po úspěšném startu na Točníku představí …