Plzeňský Prazdroj: Projděte pod branou, přispějete Nezastavitelným

3. 7. 2018 19:53

V rámci projektu Nezastavitelní může pomoci hendikepovaným vracet se zpět do aktivního života úplně každý. Po turisticky atraktivních místech Česka totiž v létě putuje speciální brána.

Plzeňský Prazdroj: Projděte pod branou, přispějete Nezastavitelným
Foto: red
Popisek: Plzeňský Prazdroj
reklama

Za každého člověka, který pod ní projede, proběhne či projde, dá Birell na účet Nezastavitelných 5 Kč. Za vybrané peníze budou nakoupeny sportovní pomůcky pro vybraných 21 hendikepovaných lidí. U každé brány je navíc možnost podpořit Nezastavitelné zakoupením dárku nebo příspěvkem do kasičky. Lidé si také mohou zakoupit dárkové předměty k projektu přímo na e-shopu Plzeňského Prazdroje či přispět libovolnou finanční částkou přes stránky Konta Bariéry. Jen loni se do projektu zapojilo bezmála 200 tisíc lidí, kteří pomohli Nezastavitelným získat sportovní vybavení za 1,3 milionu korun.

Birell brány budou na sedmi místech České republiky a na šesti na Slovensku. Na každém z míst čeká na návštěvníky i speciální doprovodný program.

Do letošního ročníku se přihlásilo 57 zájemců z České republiky a 44 ze Slovenska. Porota v čele s ambasadorem projektu Jiřím Ježkem z nich vybrala 21 finalistů, kteří po skončení letošního ročníku dostanou své vysněné sportovní pomůcky. Nejčastěji se jedná o handbiky a elektrokola, ale také o městské kolo holandského typu, skibob se třemi lyžemi nebo teleskopickou sedlovku.

Více informací o projektu naleznete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

NPÚ: Sčítání netopýrů v pivovarských sklepeních státního zámku Kynžvart

14:50 NPÚ: Sčítání netopýrů v pivovarských sklepeních státního zámku Kynžvart

V pivovarských sklepeních státního zámku Kynžvart proběhlo každoroční sčítání netopýrů pracovníky CH…